Difference between revisions of "Endalynn"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-|| | + | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||-||-||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||- |
|} | |} | ||
Revision as of 17:28, 27 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | X | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |