Difference between revisions of "Endalynn"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
|Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||O | |Black||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||O | ||
Revision as of 19:30, 27 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | O |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | - | - | X | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | X |