Difference between revisions of "Endalynn"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Aqua||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Beige||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige||-||-||-||-||-||-||-||O||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Black||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Black||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||X||O |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Coral||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Coral||X||X||X||X||X||X||X||X||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Pink||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Pink||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||X||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||X||-||-||-||O||X||X |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||X | |White||-||-||-||-||-||-||-||X||X||X||X||X||X||X | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:32, 27 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | - | X |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | O | - | - | - | X | X | X |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | X | O |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | - | - | - | X | X | X |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | X | X | X |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | X | - | - | - | O | X | X |
| White | - | - | - | - | - | - | - | X | X | X | X | X | X | X |