Difference between revisions of "User:Cryo"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige||X||X|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | + | |Beige||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black||X||X||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 03:19, 30 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Beige | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Coral | X | O | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Pink | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| Smoke | X | X | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | |
| White | O | X | X | - | - | - | - | X | X | X | X | - | - | - | |