Difference between revisions of "User:Cas"
From A Wiki in the Desert
| Line 39: | Line 39: | ||
|Pink||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' | |Pink||'''0'''||-||'''0'''||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke||'''X'''||0||'''X'''|| | + | |Smoke||'''X'''||0||'''X'''||0||0||0||0||'''X'''||-||-||-||'''0'''||'''0'''||'''0''' |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White||'''0'''||-||0||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' | |White||'''0'''||-||0||-||-||-||-||'''0'''||-||-||-|| ||-||'''0''' | ||
|} | |} | ||
Latest revision as of 17:58, 30 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | 0 | X | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 |
| Beige | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Coral | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | TTT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pink | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | X |
| Smoke | 0 | X | 0 | 0 | 0 | X | 0 | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| White | 0 | 0 | 0 | 0 | X | 0 | T | 0 | 0 | TT | X | X | 0 | 0 |
onion-
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | - | - | X |
| Beige | 0 | 0 | 0 | t | t | t | t | 0 | - | - | - | - | - | 0 |
| Black | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
| Coral | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
| Pink | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
| Smoke | X | 0 | X | 0 | 0 | 0 | 0 | X | - | - | - | 0 | 0 | 0 |
| White | 0 | - | 0 | - | - | - | - | 0 | - | - | - | - | 0 | |
