Difference between revisions of "User/Dornad/Pearls"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
|Black||X||✓||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | |Black||X||✓||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral||✓||X||X||X||X||X||X|| | + | |Coral||✓||X||X||X||X||X||X||✓||X||-||-||-||-||X |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
|Pink||X||X||✓||✓||X||X||X||X||✓||X||X||X||X||X | |Pink||X||X||✓||✓||X||X||X||X||✓||X||X||X||X||X | ||
Revision as of 22:03, 17 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | - | X | - | - | - | - | X |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | - | - | X |
| Black | X | ✓ | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Coral | ✓ | X | X | X | X | X | X | ✓ | X | - | - | - | - | X |
| Pink | X | X | ✓ | ✓ | X | X | X | X | ✓ | X | X | X | X | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | ✓ | X | X | X | X | X | - | - | X |
| White | X | X | X | X | ✓ | X | ✓ | X | X | X | X | - | - | ✓ |