Difference between revisions of "Guild:PKURFL4X/Vineyards"
From A Wiki in the Desert
| Line 12: | Line 12: | ||
|3 || PO || 1 || 5 || 16 || 3 || 3|| 17 ||87 || Rustle || align="left"| | |3 || PO || 1 || 5 || 16 || 3 || 3|| 17 ||87 || Rustle || align="left"| | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | 4 || | + | | 4 || SV || 0 || 10 || 19 ||7 || 3 || 25 || 79 || Fat || align="left"| |
|- align="right" | |- align="right" | ||
|5 || || || || || || || || || || align="left" | | |5 || || || || || || || || || || align="left" | | ||
Revision as of 02:03, 19 July 2021
Frivolity 1
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | FAT | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | Shimmer | |
| 1 | MG | 1 | 0 | 15 | 0 | 0 | 7 | 97 | Musty | |
| 2 | TV | 4 | 0 | 14 | 12 | 4 | 16 | 88 | Musty | |
| 3 | PO | 1 | 5 | 16 | 3 | 3 | 17 | 87 | Rustle | |
| 4 | SV | 0 | 10 | 19 | 7 | 3 | 25 | 79 | Fat | |
| 5 | ||||||||||
| 6 |
Frivolity 2
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | SHRIVAL | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 100 | ||
| 1 | AS | 6 | 3 | 12 | 0 | 0 | 0 | 93 | Shrivel | |
| 2 | SV | 8 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 90 | ||
| 3 | ||||||||||
| 4 | ||||||||||
| 5 | ||||||||||
| 6 |
Frivolity 3
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | WILTING | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 100 | ||
| 1 | SL | 8 | 9 | 10 | 3 | 3 | 4 | 86 | Musty | |
| 2 | ||||||||||
| 3 | ||||||||||
| 4 | ||||||||||
| 5 | ||||||||||
| 6 |
New Vine
| Tend # | Action | A | C | G | Q | K | S | V | New Condition |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | ||
| 1 | |||||||||
| 2 | |||||||||
| 3 | |||||||||
| 4 | |||||||||
| 5 | |||||||||
| 6 |