Difference between revisions of "Guilds/Alpha"
From A Wiki in the Desert
m (→Coords) |
(→Coords) |
||
| Line 34: | Line 34: | ||
| -548, -3834 || Iron mine | | -548, -3834 || Iron mine | ||
|- | |- | ||
| − | | 1046, -4775 || Iron mine | + | | 1046, -4775 || Iron mine (2 blast) |
|- | |- | ||
| 485 -4190 || Zinc mine | | 485 -4190 || Zinc mine | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
| 635, -3966 || Copper mine | | 635, -3966 || Copper mine | ||
|- | |- | ||
| − | | 1025, -4788 || Copper mine | + | | 1025, -4788 || Copper mine (2 blast) |
|- | |- | ||
| 1009, -4459 || Topaz Mine | | 1009, -4459 || Topaz Mine | ||
Revision as of 00:19, 20 July 2021
Alpha
Guilds/Alpha/DN Darkest night and other needs
Guilds/Alpha/Recipes Known recipes
Guilds/Alpha/Pilgrim Pilgrimage
Map
Coords
| Coords | What |
|---|---|
| 1156, -4688 | Iron mine |
| -548, -3834 | Iron mine |
| 1046, -4775 | Iron mine (2 blast) |
| 485 -4190 | Zinc mine |
| 635, -3966 | Copper mine |
| 1025, -4788 | Copper mine (2 blast) |
| 1009, -4459 | Topaz Mine |
| 939, -4435 | Silver Mine |
| -546, -3858 | Silver mine |
| -975, -4590 | Tin mine |
| 725, -4500 | Papyrus Drying Racks |
| 2669, 2177 | Salt CP |
| 1061 -7600 | Red sand |