Difference between revisions of "User:MrBruce"
From A Wiki in the Desert
(Created page with "{| border="1" cellpadding="5" cellspacing="3" style="background-color:#FFF0CC" !rowspan="2"|Size/Color !!colspan="7"|Small!!colspan="4"|Medium!!colspan="2"|Large!!Huge |- alig...") |
|||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua|| | + | |Aqua|| || || || || || || || || || || || || || |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||Y||X | ||
Revision as of 15:54, 26 July 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | ||||||||||||||
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | Y | X |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | Y | Y | X | X | X | X | X |
| Coral | X | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X |
| Pink | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X | X | X | Y |
| Smoke | X | Y | Y | X | X | X | Y | X | X | X | X | X | X | X |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X |