Difference between revisions of "User/Dreger/Perl"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
|Beige ||X||X||O||X||O||X||O||-||-||-||-||X||-||X | |Beige ||X||X||O||X||O||X||O||-||-||-||-||X||-||X | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||X||X||X||X||-||-|| | + | |Black ||X||X||X||X||-||-||X||-||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral ||X||O||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X | |Coral ||X||O||X||X||X||X||X||-||-||-||-||X||X||X | ||
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||O||X||X||O||-||-|| | + | |Pink ||O||X||X||O||-||-||X||-||-||-||-||X||-||X |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||-||O | |Smoke ||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||O||-||O | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White || | + | |White ||X||X||X||X||-||-||X||X||X||X||X||X||-||X |
|} | |} | ||
Latest revision as of 08:55, 4 August 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | X | ? | ? | ? | X | X | X |
| Beige | X | X | O | X | O | X | O | - | - | - | - | X | - | X |
| Black | X | X | X | X | - | - | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Coral | X | O | X | X | X | X | X | - | - | - | - | X | X | X |
| Pink | O | X | X | O | - | - | X | - | - | - | - | X | - | X |
| Smoke | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | O | - | O |
| White | X | X | X | X | - | - | X | X | X | X | X | X | - | X |