Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Octec"
From A Wiki in the Desert
| Line 32: | Line 32: | ||
| Set || | | Set || | ||
|- | |- | ||
| − | | Shu || Sparkle | + | | Shu || Sparkle, Kamilana |
|- | |- | ||
| Sobek || Maata, Aaltje | | Sobek || Maata, Aaltje | ||
|- | |- | ||
| − | | Taweret || | + | | Taweret || Alpha Jr |
|- | |- | ||
| Thoth || | | Thoth || | ||
Revision as of 03:32, 7 August 2021
| Crystal | Has it |
|---|---|
| Amen Ra | |
| Anubis | Telanoc |
| Bastet | |
| Bes | |
| Buto | Sabuli |
| Dua | |
| Hapy | |
| Hathor | |
| Horus | |
| Isis | |
| Maat | |
| Min | Kalmkitty |
| Montu | |
| Osiris | AlphaBob |
| Set | |
| Shu | Sparkle, Kamilana |
| Sobek | Maata, Aaltje |
| Taweret | Alpha Jr |
| Thoth | |
| Wepwawet |