Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Octec"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
| Bes || | | Bes || | ||
|- | |- | ||
| − | | Buto || Sabuli | + | | Buto || Sabuli, taylor |
|- | |- | ||
| Dua || | | Dua || | ||
Revision as of 04:17, 7 August 2021
| Crystal | Has it |
|---|---|
| Amen Ra | |
| Anubis | Telanoc |
| Bastet | |
| Bes | |
| Buto | Sabuli, taylor |
| Dua | |
| Hapy | |
| Hathor | |
| Horus | |
| Isis | |
| Maat | |
| Min | Kalmkitty |
| Montu | |
| Osiris | AlphaBob |
| Set | |
| Shu | Sparkle, Kamilana |
| Sobek | Maata, Aaltje |
| Taweret | Subira, AlphaJr |
| Thoth | |
| Wepwawet |