Difference between revisions of "Guilds/Happies/Raelioven/Fired"
From A Wiki in the Desert
(→Fired) |
(→Fired) |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|Oven #07 || | |Oven #07 || | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #08 || | + | |Oven #08 ||28/09 |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{L|en}} | {{L|en}} | ||
Revision as of 17:47, 28 September 2021
Fired
| Oven | Last Burn |
|---|---|
| Oven #01 | 27/09 |
| Oven #02 | 27/09 |
| Oven #03 | 27/09 |
| Oven #04 | |
| Oven #05 | 28/09 |
| Oven #06 | 28/09 |
| Oven #07 | |
| Oven #08 | 28/09 |