Difference between revisions of "Guilds/Happies/Raelioven/Fired"
From A Wiki in the Desert
| Line 35: | Line 35: | ||
|Oven #15 ||13/10 | |Oven #15 ||13/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #16 || | + | |Oven #16 ||16/10 |
|- | |- | ||
|Oven #17 ||13/10 | |Oven #17 ||13/10 | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
|Oven #20 ||13/10 | |Oven #20 ||13/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #21 || | + | |Oven #21 ||16/10 |
|- | |- | ||
|Oven #22 ||14/10 | |Oven #22 ||14/10 | ||
Revision as of 17:50, 16 October 2021
Fired
| Oven | Last Burn |
|---|---|
| Oven #01 | 13/10 |
| Oven #02 | 13/10 |
| Oven #03 | 13/10 |
| Oven #04 | 13/10 |
| Oven #05 | 14/10 |
| Oven #06 | 13/10 |
| Oven #07 | 10/10 |
| Oven #08 | 13/10 |
| Oven #09 | 10/10 |
| Oven #10 | 10/10 |
| Oven #11 | 13/10 |
| Oven #12 | 16/10 |
| Oven #13 | 13/10 |
| Oven #14 | 16/10 |
| Oven #15 | 13/10 |
| Oven #16 | 16/10 |
| Oven #17 | 13/10 |
| Oven #18 | 16/10 |
| Oven #19 | 13/10 |
| Oven #20 | 13/10 |
| Oven #21 | 16/10 |
| Oven #22 | 14/10 |
| Oven #23 | 14/10 |
| Oven #24 | 14/10 |
| Oven #25 | 14/10 |
| Oven #26 | 13/10 |
| Oven #27 | 13/10 |
| Oven #28 | |
| Oven #29 | 14/10 |