Difference between revisions of "Guilds/Happies/Raelioven/Fired"
From A Wiki in the Desert
(→Fired) |
|||
| Line 9: | Line 9: | ||
|Oven #02 ||30/10 | |Oven #02 ||30/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #03 || | + | |Oven #03 ||04/11 |
|- | |- | ||
|Oven #04 ||30/10 | |Oven #04 ||30/10 | ||
| Line 25: | Line 25: | ||
|Oven #10 ||29/10 | |Oven #10 ||29/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #11 || | + | |Oven #11 ||04/11 |
|- | |- | ||
|Oven #12 ||24/10 | |Oven #12 ||24/10 | ||
| Line 41: | Line 41: | ||
|Oven #18 ||24/10 | |Oven #18 ||24/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #19 || | + | |Oven #19 ||04/11 |
|- | |- | ||
| − | |Oven #20 || | + | |Oven #20 ||04/11 |
|- | |- | ||
| − | |Oven #21 || | + | |Oven #21 ||24/10 |
|- | |- | ||
|Oven #22 ||24/10 | |Oven #22 ||24/10 | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
|Oven #26 ||26/10 | |Oven #26 ||26/10 | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #27 || | + | |Oven #27 ||04/11 |
|- | |- | ||
|Oven #28 ||30/10 | |Oven #28 ||30/10 | ||
Revision as of 18:15, 4 November 2021
Fired
| Oven | Last Burn |
|---|---|
| Oven #01 | ne pas bruler |
| Oven #02 | 30/10 |
| Oven #03 | 04/11 |
| Oven #04 | 30/10 |
| Oven #05 | 30/10 |
| Oven #06 | 28/10 |
| Oven #07 | 30/10 |
| Oven #08 | 28/10 |
| Oven #09 | 29/10 |
| Oven #10 | 29/10 |
| Oven #11 | 04/11 |
| Oven #12 | 24/10 |
| Oven #13 | 28/10 |
| Oven #14 | 26/10 |
| Oven #15 | 28/10 |
| Oven #16 | 30/10 |
| Oven #17 | 26/10 |
| Oven #18 | 24/10 |
| Oven #19 | 04/11 |
| Oven #20 | 04/11 |
| Oven #21 | 24/10 |
| Oven #22 | 24/10 |
| Oven #23 | 24/10 |
| Oven #24 | 24/10 |
| Oven #25 | 30/10 |
| Oven #26 | 26/10 |
| Oven #27 | 04/11 |
| Oven #28 | 30/10 |
| Oven #29 | 27/10 |
| Oven #30 | 27/10 |
| Oven #31 | 30/10 |
| Oven #32 | 30/10 |
| Oven #33 | 30/10 |
| Oven #34 | 30/10 |
| Oven #35 | 28/10 |