Difference between revisions of "West Kush Nile Neighbors\Cooking"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| − | | 34 Mutton | + | | 34 Mutton || 1 Oil |
| + | | 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || ~8.5min|| No|| Sink | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 05:59, 5 November 2021
Recipes
| Base(s) | Additive(s) | STR | DEX | END | SPD | CON | FOC | PER | Duration | Masterpiece | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 34 Mutton | 1 Oil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ~8.5min | No | Sink |