Difference between revisions of "User:Ebony"
From A Wiki in the Desert
| Line 6: | Line 6: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X|| | + | |Aqua||X||X||X||X||X||X||X||N||X||X||X||X||X||- |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- | |Beige||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||X||- | ||
Revision as of 08:53, 2 December 2021
Oyster Catcher Progress
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | X | X | X | X | X | X | X | N | X | X | X | X | X | - |
| Beige | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Black | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Coral | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Pink | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |
| Smoke | O | X | X | X | X | X | X | - | X | X | X | X | X | - |
| White | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | X | - |