Difference between revisions of "Guilds/Happies/Raelioven/Fired"
From A Wiki in the Desert
(→Fired) |
|||
| Line 47: | Line 47: | ||
|Oven #21 ||06/02 || 90% | |Oven #21 ||06/02 || 90% | ||
|- | |- | ||
| − | |Oven #22 || | + | |Oven #22 ||06/02 || 90% |
|- | |- | ||
|Oven #23 ||06/02 || 90% | |Oven #23 ||06/02 || 90% | ||
Revision as of 02:39, 7 February 2022
Fired
| Oven | Last Burn | Public |
|---|---|---|
| Oven #01 | 27/01 | 0% |
| Oven #02 | 28/01 | 90% |
| Oven #03 | 31/01 | 90% |
| Oven #04 | 31/01 | 90% |
| Oven #05 | 29/01 | 90% |
| Oven #06 | 28/01 | 90% |
| Oven #07 | 28/01 | 90% |
| Oven #08 | 29/01 | 90% |
| Oven #09 | 28/01 | 90% |
| Oven #10 | 29/01 | 90% |
| Oven #11 | 29/01 | 90% |
| Oven #12 | 27/01 | 90% |
| Oven #13 | 28/01 | 90% |
| Oven #14 | 27/01 | 90% |
| Oven #15 | 29/01 | 90% |
| Oven #16 | 01/02 | 90% |
| Oven #17 | 31/01 | 90% |
| Oven #18 | 27/01 | 90% |
| Oven #19 | 29/01 | 90% |
| Oven #20 | 29/01 | 90% |
| Oven #21 | 06/02 | 90% |
| Oven #22 | 06/02 | 90% |
| Oven #23 | 06/02 | 90% |
| Oven #24 | 06/02 | 90% |
| Oven #25 | 28/01 | 90% |
| Oven #26 | 01/02 | 90% |
| Oven #27 | 31/01 | 90% |
| Oven #28 | 20/01 | 90% |
| Oven #29 | 29/01 | 90% |
| Oven #30 | 01/02 | 90% |
| Oven #31 | 28/01 | 90% |
| Oven #32 | 28/01 | 90% |
| Oven #33 | 28/01 | 90% |
| Oven #34 | 29/01 | 90% |
| Oven #35 | 29/01 | 90% |