Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Towers"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
| Brucette || 100% || 100% || 100% || 100% || 68.69% || 99.05% || 100% | | Brucette || 100% || 100% || 100% || 100% || 68.69% || 99.05% || 100% | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Subira || 58.24 || 0 || 100% || 100% || 49.48 || 100% || 100% |
|- | |- | ||
| Kalmkitty || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 | | Kalmkitty || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 || 0 | ||
Revision as of 22:28, 25 February 2022
Guilds/Alpha Alpha main
| Avatar | Solid Land | Rich Soil | Hand of Man | Living Land | New Life | Racing Mind | Night |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brucette | 100% | 100% | 100% | 100% | 68.69% | 99.05% | 100% |
| Subira | 58.24 | 0 | 100% | 100% | 49.48 | 100% | 100% |
| Kalmkitty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |