Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Towers"
From A Wiki in the Desert
| Line 24: | Line 24: | ||
| Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | | Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example || Example | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | Poopy Pants Sabuli || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A || N/A |
|} | |} | ||
Revision as of 22:32, 25 February 2022
Guilds/Alpha Alpha main
| Avatar | Solid Land | Rich Soil | Hand of Man | Living Land | New Life | Racing Mind | Night |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Brucette | 100% | 100% | 100% | 100% | 68.69% | 99.05% | 100% |
| Subira | 58.24 | 0 | 100% | 100% | 49.48 | 100% | 100% |
| Kalmkitty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example | Example |
| Poopy Pants Sabuli | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A | N/A |