Difference between revisions of "West Kush Nile Neighbors/Misc/Wine/WineTends"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
! State !! Tend !! A !! C !! G !! Q !! K !! S !! V !! Notes | ! State !! Tend !! A !! C !! G !! Q !! K !! S !! V !! Notes | ||
|- align="left" | |- align="left" | ||
| − | | Fat || || || || || || || || || | + | | Fat || MG || 4 || 0 || 4 || 0 || -1 || 33 || -3 || Notes |
|- align="left" | |- align="left" | ||
| Fat || || || || || || || || || | | Fat || || || || || || || || || | ||
Revision as of 03:34, 27 February 2022
Djoser#1425
| State | Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fat | MG | 4 | 0 | 4 | 0 | -1 | 33 | -3 | Notes |
| Fat | |||||||||
| Musty | |||||||||
| Rustle | |||||||||
| Sagging | |||||||||
| Shimmer | |||||||||
| Shrivel | |||||||||
| Wilting | |||||||||
| Wilting |
Empty Template
| State | Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fat | |||||||||
| Musty | |||||||||
| Rustle | |||||||||
| Sagging | |||||||||
| Shimmer | |||||||||
| Shrivel | |||||||||
| Wilting |