Difference between revisions of "West Kush Nile Neighbors/Misc/Wine/WineTends"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
| Rustle || TL || -1 || 2 || 2 || 3 || 1 || 122 || -2 || Notes | | Rustle || TL || -1 || 2 || 2 || 3 || 1 || 122 || -2 || Notes | ||
|- align="right" | |- align="right" | ||
| − | | Sagging || || || || || || || || || | + | | Sagging || TV || 2 || 3 || 2 || 3 || -2 || 149 || -2 || Notes |
|- align="right" | |- align="right" | ||
| Shimmer || || || || || || || || || | | Shimmer || || || || || || || || || | ||
Revision as of 03:38, 27 February 2022
Djoser#1425
| State | Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fat | MG | 4 | 0 | 4 | 0 | -1 | 33 | -3 | Notes |
| Musty | PO | 2 | -1 | 2 | 1 | -1 | 113 | -1 | Notes |
| Rustle | TL | -1 | 2 | 2 | 3 | 1 | 122 | -2 | Notes |
| Sagging | TV | 2 | 3 | 2 | 3 | -2 | 149 | -2 | Notes |
| Shimmer | |||||||||
| Shrivel | |||||||||
| Wilting | |||||||||
| Wilting |
Empty Template
| State | Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Fat | |||||||||
| Musty | |||||||||
| Rustle | |||||||||
| Sagging | |||||||||
| Shimmer | |||||||||
| Shrivel | |||||||||
| Wilting |