Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
!Player!!Certificates!!Passed | !Player!!Certificates!!Passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Brucette || 1|| | + | | Brucette || 1 || |
| + | |- | ||
| + | | MrBruce || 1 || | ||
|- | |- | ||
| ReddRuby || || | | ReddRuby || || | ||
Revision as of 23:41, 6 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | 1 | |
| MrBruce | 1 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | ||
| Aaltje | ||
| Robare | ||
| AlphaJr | ||
| Maata | ||
| AlphaBob | ||
| Subira | ||
| Subdak | ||
| sparkle | ||
| Taylor | ||
| Rhaom | ||
| Kalmkitty | ||
| Sabuli | 2 |