Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
| ReddRuby || || | | ReddRuby || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || || | + | | Telanoc || ||passed |
|- | |- | ||
| Aaltje || || | | Aaltje || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Robare || || | + | | Robare ||1 || |
|- | |- | ||
| AlphaJr || || | | AlphaJr || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Maata || || | + | | Maata ||1 ||passed |
|- | |- | ||
| AlphaBob || || | | AlphaBob || || | ||
| Line 31: | Line 31: | ||
| Taylor ||0 || | | Taylor ||0 || | ||
|- | |- | ||
| − | | Rhaom || || | + | | Rhaom ||1 ||passed |
|- | |- | ||
| − | | Kalmkitty || || | + | | Kalmkitty ||1 || |
|- | |- | ||
| Sabuli || 2 || | | Sabuli || 2 || | ||
Revision as of 01:18, 7 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | 1 | |
| MrBruce | 1 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | passed | |
| Aaltje | ||
| Robare | 1 | |
| AlphaJr | ||
| Maata | 1 | passed |
| AlphaBob | ||
| Subira | 0 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | 1 | passed |
| Kalmkitty | 1 | |
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana | ||
| AlphaJr |