Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 5: | Line 5: | ||
!Player!!Certificates!!Passed | !Player!!Certificates!!Passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Brucette || | + | | Brucette || lvl 3 x1 || Passed |
|- | |- | ||
| MrBruce || 0 || | | MrBruce || 0 || | ||
Revision as of 20:29, 15 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates | Passed |
|---|---|---|
| Brucette | lvl 3 x1 | Passed |
| MrBruce | 0 | |
| ReddRuby | ||
| Telanoc | 0 | passed |
| Aaltje | 1 | |
| Robare | 1 | |
| AlphaJr | ||
| Maata | 0 | passed |
| AlphaBob | ||
| Subira | 1 | Passed |
| Subdak | 0 | |
| sparkle | 2 | |
| Taylor | 0 | |
| Rhaom | 1 | passed |
| Kalmkitty | 1 | |
| Sabuli | 2 | |
| Kamilana |