Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 3: | Line 3: | ||
{| border="1" class="wikitable sortable" | {| border="1" class="wikitable sortable" | ||
| − | !Player!!Certificates!!Passed | + | !Player!!Certificates - Level 2 !! Certificates - Level 3!!Passed |
|- | |- | ||
| − | | Brucette || | + | | Brucette || || 1 || Passed |
|- | |- | ||
| − | | MrBruce || 0 || | + | | MrBruce || 0 || || |
|- | |- | ||
| − | | ReddRuby || || | + | | ReddRuby || || || |
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || 0 ||Passed | + | | Telanoc || 0 || || Passed |
|- | |- | ||
| − | | Aaltje || 1 || | + | | Aaltje || 1 || || |
|- | |- | ||
| − | | Robare ||1 || Passed | + | | Robare ||1 || || Passed |
|- | |- | ||
| − | | AlphaJr || || | + | | AlphaJr || || || |
|- | |- | ||
| − | | Maata ||0 ||Passed | + | | Maata ||0 || || Passed |
|- | |- | ||
| − | | AlphaBob || || | + | | AlphaBob || || || |
|- | |- | ||
| − | | Subira || 1 || Passed | + | | Subira || 1 || || Passed |
|- | |- | ||
| − | | Subdak || 0 || | + | | Subdak || 0 || || |
|- | |- | ||
| − | | sparkle || 2|| | + | | sparkle || 2|| || |
|- | |- | ||
| − | | Taylor ||0 || | + | | Taylor ||0 || || |
|- | |- | ||
| − | | Rhaom ||1 ||Passed | + | | Rhaom ||1 || || Passed |
|- | |- | ||
| − | | Kalmkitty ||1 || | + | | Kalmkitty ||1 || || |
|- | |- | ||
| − | | Sabuli || 2 || | + | | Sabuli || 2 || || |
|- | |- | ||
| − | | Kamilana || || | + | | Kamilana || || || |
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Revision as of 02:02, 16 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates - Level 2 | Certificates - Level 3 | Passed |
|---|---|---|---|
| Brucette | 1 | Passed | |
| MrBruce | 0 | ||
| ReddRuby | |||
| Telanoc | 0 | Passed | |
| Aaltje | 1 | ||
| Robare | 1 | Passed | |
| AlphaJr | |||
| Maata | 0 | Passed | |
| AlphaBob | |||
| Subira | 1 | Passed | |
| Subdak | 0 | ||
| sparkle | 2 | ||
| Taylor | 0 | ||
| Rhaom | 1 | Passed | |
| Kalmkitty | 1 | ||
| Sabuli | 2 | ||
| Kamilana |