Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 33: | Line 33: | ||
| Rhaom ||1 || || Passed | | Rhaom ||1 || || Passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Kalmkitty ||0 || || | + | | Kalmkitty ||0 ||2 || Passed |
|- | |- | ||
| − | | Sabuli || 1 || || | + | | Sabuli || 1 || 1 || Passed |
|- | |- | ||
| Kamilana || || || | | Kamilana || || || | ||
Revision as of 13:19, 21 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates - Level 2 | Certificates - Level 3 | Passed |
|---|---|---|---|
| Brucette | 0 | 1 | Passed |
| MrBruce | 0 | ||
| ReddRuby | 1 | ||
| Telanoc | 2 | 2 | Passed |
| Aaltje | 0 | ||
| Robare | 0 | 2 | Passed |
| AlphaJr | |||
| Maata | 0 | 1 | Passed |
| AlphaBob | 0 | ||
| Subira | 1 | 2 | Passed |
| Subdak | 0 | ||
| sparkle | 1 | ||
| Taylor | 0 | ||
| Rhaom | 1 | Passed | |
| Kalmkitty | 0 | 2 | Passed |
| Sabuli | 1 | 1 | Passed |
| Kamilana |