Difference between revisions of "Guilds/Alpha/Cartouche"
From A Wiki in the Desert
| Line 11: | Line 11: | ||
| ReddRuby || 1 || || | | ReddRuby || 1 || || | ||
|- | |- | ||
| − | | Telanoc || | + | | Telanoc || 1 || 2 || Passed |
|- | |- | ||
| Aaltje || 0 || || | | Aaltje || 0 || || | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
| Subdak || 2 || || | | Subdak || 2 || || | ||
|- | |- | ||
| − | | sparkle || | + | | sparkle || 0|| || Passed |
|- | |- | ||
| Taylor ||0 || || | | Taylor ||0 || || | ||
| Line 35: | Line 35: | ||
| Kalmkitty ||0 ||2 || Passed | | Kalmkitty ||0 ||2 || Passed | ||
|- | |- | ||
| − | | Sabuli || | + | | Sabuli || 0 || 1 || Passed |
|- | |- | ||
| Kamilana || || || | | Kamilana || || || | ||
Revision as of 23:33, 23 March 2022
Guilds/Alpha Return to Alpha
| Player | Certificates - Level 2 | Certificates - Level 3 | Passed |
|---|---|---|---|
| Brucette | 0 | 1 | Passed |
| MrBruce | 0 | ||
| ReddRuby | 1 | ||
| Telanoc | 1 | 2 | Passed |
| Aaltje | 0 | ||
| Robare | 0 | 2 | Passed |
| AlphaJr | |||
| Maata | 1 | 1 | Passed |
| AlphaBob | 0 | ||
| Subira | 1 | 2 | Passed |
| Subdak | 2 | ||
| sparkle | 0 | Passed | |
| Taylor | 0 | ||
| Rhaom | 1 | Passed | |
| Kalmkitty | 0 | 2 | Passed |
| Sabuli | 0 | 1 | Passed |
| Kamilana |