Difference between revisions of "User:Rasmoh"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 6: | Line 6: | ||
|Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Aqua ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
| − | |Beige ||✔||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |Beige ||✔||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||✔ |
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
|Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Black ||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
Revision as of 15:02, 6 June 2022
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | ✔ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ✔ |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |