Difference between revisions of "User:Rasmoh"
From A Wiki in the Desert
m |
m |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke ||-||-||❌||-||-||-||-||❌||❌||❌||❌||-||-||- | |Smoke ||-||-||❌||-||-||-||-||❌||❌||❌||❌||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White || | + | |White ||❌||❌||❌||❌||❌||❌||❌||-||-||-||-||-||-||- |
|} | |} | ||
Revision as of 23:48, 11 June 2022
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | ✔ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ✔ |
| Black | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | ❌ | - | - | - | - | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | - |
| White | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | - | - |