Difference between revisions of "User:Rasmoh"
From A Wiki in the Desert
| Line 7: | Line 7: | ||
| 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | | 1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua || | + | |Aqua ||❌||❌||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ||✔||✔||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||✔ | |Beige ||✔||✔||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||✔ | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black || | + | |Black ||❌||❌||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral || | + | |Coral ||❌||❌||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink || | + | |Pink ||❌||❌||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke || | + | |Smoke ||❌||❌||❌||❌||❔||❔||❔||❌||❌||❌||❌||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||❌||❌||❌||❌||❌||❌||❌||-||-||-||-||-||-|| | + | |White ||❌||❌||❌||❌||❌||❌||❌||-||-||-||-||-||-||❌ |
|} | |} | ||
Revision as of 15:34, 12 June 2022
Test of the Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ❌ |
| Beige | ✔ | ✔ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ✔ |
| Black | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ❌ |
| Coral | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ❌ |
| Pink | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ❌ |
| Smoke | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❔ | ❔ | ❔ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | ❌ |
| White | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | - | ❌ |