Difference between revisions of "User:Rasmoh/Tests"
From A Wiki in the Desert
| Line 10: | Line 10: | ||
|Beige ||✔||✔||-||-||-||-||-||❌||❌||❌||❌||-||-||✔ | |Beige ||✔||✔||-||-||-||-||-||❌||❌||❌||❌||-||-||✔ | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black ||❌||❌||-||-||-||-||-|| | + | |Black ||❌||❌||-||-||-||-||-||❌||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
| − | |Coral ||❌||❌||-||-||-||-||-|| | + | |Coral ||❌||❌||-||-||-||-||-||❌||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:Pink;" | |- align="center" style="background-color:Pink;" | ||
| − | |Pink ||❌||❌||-||-||-||-||-|| | + | |Pink ||❌||❌||-||-||-||-||-||❌||-||-||-||-||-||❌ |
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
|Smoke ||❌||❌||❌||❌||❔||❔||❔||❌||❌||❌||❌||-||-||❌ | |Smoke ||❌||❌||❌||❌||❔||❔||❔||❌||❌||❌||❌||-||-||❌ | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White ||❌||❌||❌||❌||❌||❌||❌|| | + | |White ||❌||❌||❌||❌||❌||❌||❌||❌||-||-||-||-||-||❌ |
|} | |} | ||
Latest revision as of 15:45, 10 July 2022
🦪 Test of the Oyster Catcher
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua | ❌ | ❌ | ❌ | ❔ | ❔ | ❔ | ❔ | ✔ | - | - | - | - | - | ❌ |
| Beige | ✔ | ✔ | - | - | - | - | - | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | ✔ |
| Black | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ |
| Coral | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ |
| Pink | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ |
| Smoke | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❔ | ❔ | ❔ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | ❌ |
| White | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | ❌ | - | - | - | - | - | ❌ |