Difference between revisions of "User:KillHubris"
From A Wiki in the Desert
KillHubris (talk | contribs) |
KillHubris (talk | contribs) |
||
| Line 4: | Line 4: | ||
|1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | |1||2||3||4||5||6||7||1||2||3||4||1||2||1 | ||
|- align="center" style="background-color:Aqua;" | |- align="center" style="background-color:Aqua;" | ||
| − | |Aqua 0 0 1 | + | |Aqua 0 0 1||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||x||O||x||? |
|- align="center" style="background-color:Beige;" | |- align="center" style="background-color:Beige;" | ||
|Beige ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | |Beige ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | ||
| Line 14: | Line 14: | ||
|Pink ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | |Pink ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | ||
|- align="center" style="background-color:silver;" | |- align="center" style="background-color:silver;" | ||
| − | |Smoke 1+ ? | + | |Smoke 1+ ? 0||x||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||x||x||? |
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
|White ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | |White ? ? ?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||?||? | ||
|} | |} | ||
Revision as of 19:54, 24 August 2022
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | |
| Aqua 0 0 1 | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | x | O | x | ? |
| Beige ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Black ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Coral 0 1+ 0 | x | x | x | x | x | x | x | x | ? | ? | ? | x | x | ? |
| Pink ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
| Smoke 1+ ? 0 | x | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | x | x | ? |
| White ? ? ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |