Difference between revisions of "User:Hounddog/vineyard"
From A Wiki in the Desert
| Line 4: | Line 4: | ||
! Vine !! Starting Grape No. !! Hue | ! Vine !! Starting Grape No. !! Hue | ||
|- | |- | ||
| − | | | + | | 0 || 0 || |
|} | |} | ||
Revision as of 15:14, 19 May 2023
Phenotype (....)
| Vine | Starting Grape No. | Hue |
|---|---|---|
| 0 | 0 |
Fat
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Musty
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Rustle
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Sagging
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Shimmer
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Shrivel
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Wilting
| Tend | A | C | G | Q | K | S | V | Notes |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AS | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| MG | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| PO | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| SV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TV | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |
| TL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |