Difference between revisions of "User:Darkfyre/Oyster"
From A Wiki in the Desert
| Line 8: | Line 8: | ||
|Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | |Beige||-||-|-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- | ||
|- align="center" style="background-color:Gray;" | |- align="center" style="background-color:Gray;" | ||
| − | |Black|| | + | |Black||/||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||Sm Right Color |
|- align="center" style="background-color:Coral;" | |- align="center" style="background-color:Coral;" | ||
|Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- ||- | |Coral||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- ||- | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
|Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- ||- | |Smoke||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||- ||- | ||
|- align="center" style="background-color:White;" | |- align="center" style="background-color:White;" | ||
| − | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-|| | + | |White||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||-||X||- |
|} | |} | ||
Revision as of 03:24, 13 June 2021
| Size/Color | Small | Medium | Large | Huge | Comments | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 1 | 2 | 3 | 4 | 1 | 2 | 1 | ||
| Aqua | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Beige | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Black | / | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | Sm Right Color |
| Coral | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Pink | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Smoke | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| White | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | X | - |